17:54, 17 Грудня 2021

Творча молодь Волині організувала благодійну виставку-ярмарок для знедолених дітей

У стінах обласної ради студенти технічного фахового коледжу ЛНТУ організували благодійну виставку-ярмарок на користь вихованців Волинського спеціалізованого будинку дитини.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Над наповненням виставки учні, які здобувають професії «флорист-квітникар» та «кравець-вишивальниця», працювали кілька місяців. Усе на ярмарку виготовлено їхніми руками: яскраві новорічні композиції та декор, вишиваний і гаптований хатній текстиль, одяг для дорослих та дітей. На окрему увагу заслуговують оригінальні еко-сумки та торбинки для посівальників. Студенти кажуть: дуже старалися, бо розраховують вторгувати якомога більше, щоб малюки обласного дитячого будинку на новорічно-різдвяні свята отримали і гостинці, і подарунки.

Голова Волиньради Григорій Недопад був у числі перших відвідувачів виставки-ярмарку. Зазначалося, що в епоху машин, роботів, оцифрування та віртуальних мереж особливого звучання набувають данина традиціям та індивідуальність витворів ручної роботи.

«Напередодні різдвяних свят усі ми в очікуванні добра, тепла, затишку та дива. Усе це отримають  і ті, хто ці чудові речі виготовив, і ті, хто їх придбає, і, найголовніше, ті, задля кого цей ярмарок був влаштований», – зауважив Григорій Недопад та подякував студентам і їхнім наставникам за виявлену ініціативу.

Благодійну акцію також підтримали працівники обласної ради, облдержадміністрації, роботодавці та представники бізнесу. Найближчими днями студенти технічного фахового коледжу ЛНТУ також ярмаркуватимуть заради благодійності у торгово-розважальному комплексі «Промінь» та у Жидичинському монастирі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: