15:57, 31 Серпня 2019

Туфлі на каблуку, футболки та кофти – скільки луцькі муніципали витратили на одяг із міського бюджету у серпні

Департамент муніципальної варти Луцькради у серпні придбав собі футболки, осінні кофти, ремені, штани, туфлі на каблуку та без каблука, сорочки тощо.

Інтернет-видання «Волинь Online» проаналізувало транзакції департаменту муніципальної варти Луцькради за допомогою пошуково-аналітичної системи «007». 

26,65 тисячі гривень муніципали заплатили за футболки змінні під шеврони (чорні, білі, сірі). Двічі по 12,66 гривень – за сорочки формені (довгий та короткий рукав) білі та сірі. 49,72 тисячі гривень витратили на сорочки формені на довгий рукав (білі та сірі). 43,12 тисячі гривень – на сорочки формені на короткий рукав (білі та сірі).  Закупівлі здійснили у ФОП Козак Ірини Володимирівни.

47,25 тисячі гривень витратили на кофти осінні флісові під шеврони. 27,885 тисячі гривень заплатили за ремені формені. Купували у ФОП Пащук Л. Є.

899 гривень із бюджету пішло на штани формені жіночі парадні. Купували у ФОП Киричук В. Ю.

Двічі по 10,73 тисячі гривень заплатили для ФОП Жонси Людмили Петрівни за взуття формене (туфлі формені жіночі парадні шкіряні на каблуку, взуття формене жіноче без каблука тощо).

Тобто, за серпень муніципали витратили 242,304 тисячі гривень на одяг.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: