17:30, 13 листопада 2018

Цьогоріч у Луцьку назбирали 3,5 тонни відпрацьованих батарейок та акумуляторів. ФОТО

Луцьк вшосте передав на переробку відпрацьовані побутові хімічні джерела струму.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

З 2013 року відділ екології Луцької міської ради започаткував проведення в місті акції зі збору відпрацьованих побутових батарейок та акумуляторів. За кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища закупили та встановили біля ЦНАПу, житлово-комунального підприємства № 11, в загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах міста 72 металевих контейнери для таких відходів.

Протягом 2015–2016 років до цієї акції долучились діти міських дошкільних навчальних закладів, супермаркети “ПАККО”, “Наш край”, “Салют”, мережа автозаправних станцій “WOG” та інші. Загальна маса зібраних за останній рік відпрацьованих батарейок та акумуляторів склала 3,5 тонни, які 8 листопада цього року успішно завантажили та доставили у місто Львів на підприємство “Аргентум” для подальшої переробки. Всього за 6 років зібрали та передали на переробку понад 11,5 тонн відпрацьованих батарейок.

За інформацією директора підприємства “Аргентум” Василя Срібного місто Луцьк єдине в Західному регіоні, яке організувало централізований збір цього виду небезпечних відходів, та ще й в таких великих обсягах вилучає небезпечні відходи із загальної маси сміття, що утворюється в місті. Природоохоронний ефект цієї роботи неоціненний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: