14:45, 04 Червня 2019

Центральну міську бібліотеку для дітей капітально ремонтують за більш як 3 мільйони гривень. ФОТО

Вже за два місяці лучани не впізнають центральну міську бібліотеку для дітей. Нині її капітально ремонтують за більш як 3 мільйони гривень. Книгозбірня уже змінила свій зовнішній вигляд, на стадії завершення й внутрішні роботи.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Зараз будівельники повністю змінюють підлогу, ремонтують стіни та встановлюють потужну вентиляцію. Усі роботи обіцяють завершити до 30 липня поточного року. Уже зараз для потреб культурної установи закуплено нові меблі та обладнання.

У цьому переконалися виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук, які приїхали сьогодні до бібліотеки, щоб оглянути хід ремонтних робіт.

«Центральну бібліотеку для дітей після ремонту відкриють у новому форматі. Це буде унікальний в Україні проект: бібліотека-студія з робочою назвою «ДІМ» — дорослим і малим. Тут батьки з дітьми зможуть перебувати цілими днями, адже в бібліотеці встановлять інтерактивну дошку, комп’ютерний клас, влаштують перегляд фільмів, організують театральну студію, а також студію для творчих дітей», — зазначив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: