21:18, 15 Квітня 2024

Три роки позбавлення волі кожному – на Волині постановили вирок трьом посадовцям КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

Трьох посадовців комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту» – директора, головного інженера та менеджера із постачання – визнали винуватими у вчиненій шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб розтраті коштів  (ч. 3 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Суд призначив кожному із них покарання у вигляді трьох років позбавлення волі  із позбавленням на рік права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, та організаціях всіх форм власності.

Прокурори Волинської обласної прокуратури довели, що у 2015 році спільники уклали із суб’єктом господарювання договір про поставку запчастин для підприємства та сплатили кошти за розукомплектовані, фізично зношені, пошкоджені запчастини до контактної мережі тролейбусів, які не відповідали переліку, зазначеному в накладних.

Окрім того, запчастини були без відповідної технічної документації та сертифікатів, які б підтверджували їх відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів, чинних в Україні, а тому не могли бути використані за призначенням на КП «Луцьке підприємство електротранспорту».

Таким чином незаконними діями посадовців підприємству завдали матеріальної шкоди на суму понад 130 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: