20:47, 20 листопада 2020

Троє дітей-сиріт з Волині отримають компенсацію на придбання житла

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики погодила розпорядження голови ОДА від 18 листопада 2020 року №  682 «Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Як повідомив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк, бюджету області на ці цілі передбачено субвенцію із держбюджету в сумі 10,4684 мільйона гривень. Наразі виникла необхідність у додатковому перерозподілі цих коштів. Зокрема, по департаменту фінансів ОДА зменшується обсяг нерозподіленого трансферту з державного бюджету на суму 193,1 тис. грн з одночасним збільшенням видатків за бюджетною програмою  9270  «Cубвенція  з  місцевого  бюджету  на проектні,  будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень  для розвитку  сімейних  та  інших  форм  виховання, наближених  до  сімейних,  та забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб  з  їх  числа  за  рахунок  відповідної  субвенції  з  державного бюджету».

Крім  того, перерозподіляється  частина субвенції по бюджету Луцької міської ОТГ.  Так, обсяг субвенції бюджету Луцької міської ОТГ зменшується на 579,3  тис. грн та  збільшується Ківерцівському районному  бюджету на 386,2  тис. грн, а також бюджету Жидичинської сільської  ОТГ на 386,2  тис. гривень. Цим коштом планується виплатити грошову компенсацію трьом дітям. Частина  коштів  субвенції  обсягом 178,9 тис. грн залишається нерозподіленою між місцевими бюджетами у зв’язку з недостатністю суми для виплати грошової компенсації та планується до розподілу за окремим рішенням обласної  комісії  за  наявності  відповідних  фінансових  ресурсів , а також пропозицій місцевих комісій щодо співфінансування придбання житла.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: