17:25, 24 Лютого 2021

Торік на Ковельщині склали понад 700 адмінпротоколів на домашніх кривдників

Про роботу дільничних офіцерів поліції з особами, які вчинили насильство в сім’ї, слухали на засіданні спостережної комісії.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Відбулося чергове засідання спостережної комісії, на якому розглянули кілька питань.

Про роботу дільничних офіцерів поліції з особами, які вчинили домашнє насильство, за 2020 рік інформував Юрій Єрохін, заступник начальника відділу превенції Ковельського районного управління поліції. Він повідомив, що впродовж грудня на лінію “102” від мешканців  м. Ковеля  надійшло 111 повідомлень, що стосувались домашнього насильства (усього  за рік – 1173). У 16 випадках інформація не знайшла свого підтвердження. У 44 – правопорушників було притягнуто до  адміністративної  відповідальності.

На кінець року на профілактичному обліку Ковельського ВП перебувало 474 домашні кривдники, з них 252 особи проживає у Ковелі. Протягом  січня-грудня  стосовно цієї категорії  громадян працівники поліції  склали  708 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КупАП (у 2019 році – 467).

Спостережна комісія заслухала інформацію Ірини Смоляр, начальника Ковельського міжрайонного  відділу філії Державної установи “Центр пробації”  щодо можливості  застосування  умовно-дострокового звільнення  від відбування покарання у виді виправних робіт гр. Ц.  Вона наголосила, що  обов’язковою умовою  для цього є доведення  сумлінною поведінкою та  ставленням до праці засудженим  свого виправлення.

Голова спостережної комісії  Оксана Багнова підбила підсумки роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: