16:11, 30 Січня 2024

Топер – зручний спосіб підвищити якість сну*

Сон у житті людини відіграє надзвичайно важливу роль. Після гарного нічного відпочинку ви почуваєтеся сповненими сил та енергії, готовими до нового дня та його викликів. Проте є чимало чинників, що заважають добре висипатися, і це не лише будильник, який вимагає раннього підйому. На якість відпочинку впливає організація спального місця. Якщо поверхня не відповідає індивідуальним особливостям та потребам, навіть багато годин сну не дозволять досягнути бажаного ефекту – фізичної бадьорості та ясності розуму.

Ваші вимоги до якості відпочинку є досить високими, проте на цей момент вибирати новий ортопедичний матрац не на часі? Тоді розгляньте варіант купити топер в інтернет-магазині MatrasRoll. Завдяки доступній ціні та здатності суттєво модифікувати властивості спального місця такі товари набули широкого поширення та мають великий попит. Компактні топери є універсальними, адже чудово підходять для використання разом із будь-яким типом матраців та диванів, що розкладаються.

Що таке топери

Так називають матраци, товщина яких не перевищує 10 см. Найчастіше їх не використовують самостійно, а кладуть на ліжко або диван. Виріб виконує функцію вирівнювання спальної поверхні, а також надає їй необхідну жорсткість або, навпаки, м’якість. Покупці можуть вибрати модель із різними типами наповнювачів:

– кокосовою койрою;

– латексом;

– термоеластичною піною та іншими.

Важливим правилом, яке важливо враховувати під час вибору топера, є необхідність його відповідності розміру ложа. Крім того, варто враховувати, що для тонких моделей вкрай важлива наявність суцільної основи, інакше вони можуть деформуватися під вагою тіла людини під час сну. Саме тому топери ніколи не розміщують безпосередньо на ламелях ліжка.

Чи потрібен матрац-топер саме вам?

Придбати новий топер буде корисно в таких випадках:

– незручне ліжко – виріб вирівняє спальну поверхню, замаскує деформацію пружин та зможе відкоригувати рівень жорсткості основного матраца;

– відсутність можливості заміни спального місця (наприклад, в орендованій квартирі) – топпер не тільки вирівняє ложе, а й стане захисним бар’єром від кліщів і бактерій, які можуть знаходитися на поверхні оббивки;

– спальне місце, що складається з декількох елементів, під час сну на яких можна відчути стики або зазори – матрац-топер дасть змогу отримати однорідну поверхню;

– підготовка додаткового спального місця для гостей – розкладений на дивані або навіть на підлозі топер дасть змогу відчути себе як у зручному ліжку.

При виборі тонкого матраца найважливішим критерієм є його жорсткість. Цей параметр індивідуальний, а для гостей краще вибрати модель із середніми показниками. Якщо основним завданням є вирівнювання складок ліжка, зверніть увагу на товщину матраца. Занадто тонкі топери можуть виконувати це завдання недостатньо ефективно. Не зволікайте з покупкою, адже навіть невеликі інвестиції в якісний відпочинок повернуться суттєвим покращенням самопочуття та бадьорістю. Відвідайте спеціалізований інтернет-магазин та придбайте зручний топер для вашого ліжка максимально зручно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: