15:07, 21 Травня 2021

Топ запитань, які не варто ставити по телефону, коли купуєте квартиру

Ви побачили квартиру, Вам все сподобалося, Ви набираєте номер і… Що не варто запитувати в ході телефонного дзвінка до власника-продавця нерухомості.

Про це розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч. 

Є  торг? Розумний торг – основа ринку, і він є навіть там, де його немає. Виняток –  Ви неправильно будуєте діалог стосовно обговорення вартості. Запам’ятайте: на етапі дзвінка Ви – всього лише голос в телефоні. Ціну варто обговорювати на особистому огляді квартири або після його завершення.

Як сусіди? Чудові. Ніхто не стане відразу розповідати про сусіда алкоголіка або квартирантів-меломанів, поки Ви самі їх не знайдете. Порада – не полінуйтесь «пройтись» по сусідах і при можливості зателефонувати голові місцевого ОСББ з метою отримання інформації про мешканців, з  котрими, можливо, Вам доведеться жити поруч.

Обтяження-борги є? Ніхто не буде радо ділитися цією інформацією з тим, хто навіть не бачив квартиру і не впевнений в тому, що він готовий її купувати. Рекомендація: зверніться до знайомого нотаріуса і скористайтесь послугою первинної перевірки об’єкта. Зазвичай для повної картини вистачить точної адреси і, при можливості, даних фактичного власника квартири. Кілька хвилин – і можете спати спокійно. Або – продовжувати пошуки менш проблемного житла.

Як давно робили ремонт? Є ремонти, на яких відразу після їх завершення можна ставити жирнючу відмітку “Провал”. Є просто неакуратні люди, які за рік проживання з королівського люксу зроблять бюджетний хостел. Є й ті, хто зробив ремонт 10 років тому і пилинки здував кожен день.

З  чого –  висновок: не важливо «як давно», важливо «як зберігся».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: