12:50, 26 листопада 2021

Топ-5 переваг онлайн-сервісу «Аптека 911»*

Сімейний лікар виписав «Доступні ліки», у лікарні видали довгий список медикаментів для родича або знову спорожніла сімейна аптечка? Не витрачайте час на походи аптечними пунктами. Скористайтеся зручною всеукраїнською інформаційною системою «Аптека 911». У день систему відвідують 300000 осіб з усіх регіонів країни. У каталозі пропозиції від 1100+ аптек.

Швидкий пошук ліків

Тонке налаштування фільтрів допомагає знайти потрібні препарати за назвою, дієвою речовиною або принципом дії. За кілька кліків знайдуться препарати для підтримки метаболізму серця https://apteka911.ua/ua/drugs/mildronat-d1851, антибіотики, противірусні, гепатопротектори, ліки для діабетиків. Система автоматично пропонує всі доступні форми випуску препарату, дозування, бренди, аналоги.

Моментальне онлайн-бронювання медикаментів

«Аптека 911» – зручна система бронювання корисних препаратів поблизу вашого будинку. Ви можете замовити потрібну кількість та забрати замовлення самостійно, оформити доставку потрібних ліків з іншого міста через «Нову Пошту» або «Укрпошту». На момент замовлення ціна фіксується. Перелік запропонованих у каталозі препаратів є актуальним, аптеки стежать за оперативним оновленням інформації.

Резервація «Доступних ліків»

Знову відмовили в продажу на пільгових  умовах препаратів, що виписані сімейним лікарем? Бронюйте медикаменти за програмою «Доступні ліки» онлайн для себе та рідних без довгих пошуків:

– у спеціальному розділі вкажіть унікальний 16-ти значний код;

– знайдіть найближчу до вас аптеку;

– оформіть замовлення;

– бронь зберігається 24 години

– забирайте повний комплект в аптеці.

Телемедицина

Похід до поліклініки за умов пандемії став ризикованим. На сайті отримайте онлайн компетентну консультацію сімейного лікаря. Болить голова, піднялася температура, є проблеми зі шлунком – лікар допоможе розібратися з проблемою максимально швидко. Телемедицина – це професійне розшифрування результатів аналізів, об’єктивний висновок точності поставленого діагнозу, підбір ефективних ліків без зайвих витрат.

Відповідальне самолікування

Існують клінічно перевірені методи лікування поширених захворювань, побутових отруєнь, печії, герпесу, важкого перебігання місячних, зняття похмілля. Не витрачайте час на поради дилетантів на різних форумах. В інформаційній системі «Аптека 911» зібрані ефективні рекомендації досвідчених провізорів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: