19:29, 16 Серпня 2019

ТМ «Епікур» подав заяву до правоохоронців через поширену неправдиву інформацію*

На певну кількість ЗМІ, інтернет видань та інших розповсюджувачів, які поширили неправдиву інформацію про діяльність Товариства та її продукцію та торговельні марку, зокрема ТМ “Епікур”, офіційні представники Товариства подали відповідні заяви про захист порушених прав та законних інтересів й вжиття необхідних заходів щодо притягнення до відповідальності до Національної поліції України, АМКУ, органів прокуратури, тощо.

Про це повідомили у компанії.

«Вважаємо за необхідне повідомити про те, що захист прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб, у тому числі на недоторканність ділової репутації, здійснюється у судовому порядку. Ми будемо відстоювати себе і не дозволимо будь-кому поширювати про нас недостовірну інформацію. Вважаємо, що цей фейк з’явився цілеспрямовано, щоб зашкодити нашій бізнес репутації », — наголосила Аліна Сич.

Нагадаємо, що ряд видань 14-го та 15-го серпня поширили фейкове дослідження курятини бренду «Епікур», де нібито виявили небезпечний збудник. Підприємство відразу зауважило, що на інформації, яка поширена у ЗМІ немає жодних вихідних даних: хто та де провів експертизу, та навіть не з’ясовано в якому місті. В той же день надали результати експертизи державного зразка, де зазначено, що курятина була безпечною з дотриманням усіх державних норм та вимог.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: