12:35, 21 Січня 2022

Ткаченко заявив, що найбільшу небезпеку зараз становлять фейки і провокації

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що найбільшу небезпеку зараз становлять не російські війська поблизу українського кордону, а фейкові інформаційні повідомлення та провокації.

Про це він написав у «Телеграмі», передає «Укрінформ».

“Останніми тижнями бачу все більше і більше інформації про загрозу прямого військового вторгнення Росії в Україну. Про це пишуть та розповідають і українські, і закордонні ЗМІ. Навіщо пишуть? Хтось заради хайпу, хтось з метою посіяти серед нас – українців – паніку. Вигідно це лише одній людині і ви її прізвище прекрасно знаєте. Ця людина розраховує на нашу слабкість, викликану панікою. Не забуваймо, що інформаційні атаки – інструменти гібридної війни. Тому залякувати українців війною безглуздо”, – заявив Ткаченко.

За його словами, війна для українців є реальністю вже 8 років, і про реальну війну в Україні є кому розказати.” Це і пів мільйона учасників бойових дій, і півтора мільйона переселенців і мільйони українців, які наразі є заручниками Кремля на Донбасі та в Криму. Тож відповідь на питання «Путін нападе»? – він напав 8 років тому. І за ці 8 років багато що змінилося”,  – написав міністр.

Ткаченко зазначив, що нині українська армія сильна, як ніколи раніше до цього, і наші військові готові дати відсіч в будь-яку хвилину, а наша розвідка враховує будь-які варіанти розвитку подій.

“Найбільшу небезпеку наразі становлять не російські війська поблизу нашого кордону, а фейкові інформаційні повідомлення та провокації, завдання яких посіяти паніку. Не ведіться на них. Зберігайте спокій, аналізуйте, включайте критичне мислення”,– закликав міністр.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: