19:40, 16 Жовтня 2018

Тисячі волинян та гостей області на вихідних відпочивали в рекреаційних пунктах. ФОТО

Тепла осінь не перестає дарувати можливість відпочинку на природі. Тож особливо у вихідні волиняни масово йдуть до лісу. Приємно, що для комфортного відпочинку на природі люди все частіше обирають спеціально облаштовані лісівниками зони рекреації. І що неабияк приємно – відпочинок у лісі стає дедалі цивілізованішим та культурнішим. Без розкиданого довкола сміття та пошкоджених альтанок.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У ці вихідні – 13–15 жовтня – у рекреаційних пунктах побували тисячі відпочивальників! Звісно, в результаті лісівники щоранку протягом цих днів прибирали сотні мішків сміття. Але переважно це були акуратно зібрані та зав’язані пакунки, що стояли біля смітників.

Особливою популярністю вже традиційно користується територія Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». Лише 14 жовтня там побували більше 700 людей – прогулювалися пішки та на велосипедах. Тож Воротнів по праву можна вважати лісовою туристичною Меккою Волині.

Усі бесідки та столи протягом дня були зайняті і в рекреаційному пункті «Діброва», що в селі Гаразджа Луцького р-ну (ДП «ВЛСНЦ»).

Не менш затребуваними виявилися зони рекреації, що розміщені на трасі Луцьк-Маневичі. «Пролісок» (ДП «Ківерцівське ЛГ» та «Поляна казок» (ДП «Колківське ЛГ») також щодня у ці вихідні були наповнені відпочивальниками.

Відпочинок на природі є не менш улюбленим для жителів Любомльського, Шацького, Ратнівського, Ковельського, Камінь-Каширського та інших районів.

Зі свого боку лісівники Волині обіцяють не зупинятися на досягнутому та щороку поповнювати ліси новими оазами комфорту для спілкування з природою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: