22:59, 02 Грудня 2023

Тероборонівця з Волині нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»

Підрозділ волинянина Влада Хахаєва з початку весни успішно виконував бойові завдання на Бахмутському напрямку.

Про це повідомляють на сторінці 100 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ у «Фейсбук».

«Владислав Хахаєв, позивний «Ха-Ха», стрілець-зенітник роти вогневої підтримки Луцького батальйону Волинської бригади тероборони.

Підрозділ Влада з початку весни успішно виконував бойові завдання на тоді надгарячому Бахмутському напрямку. За виявлену мужність волинський тероборонівець Хахаєв нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

У цивільному ж житті Владислав займався ремонтом фототехніки.

«Коли я ще був підлітком, тато притарабанив мопеда – звідти все й почалося. Вже в дорослому віці я пішов працювати на СТО, трохи набрався досвіду і відкрив власну справу. У мене свій гараж – робив моцики, квадроцикли,» – усміхнено згадуючи колишні часи розповідає боєць.

Проте в перший же день широкомасштабного вторгнення тоді ще 23-річний лучанин разом з чотирма друзями став до лав Луцького бату Волинської бригади тероборони.

«Зібралися бандою і поїхали, а як можна було інакше? На нашу Батьківщину напала озвіріла орда. – Але скільки б ця орда не казилася, їй доведеться забратися геть, – впевнено каже Владислав, – Мою впевненість у Перемозі зміцнюють побратими-однодумці, а також згуртованість українського народу, який готовий віддати на боротьбу з ворогом останню копійку».

А ще нести службу бійцям роти вогневої підтримки… допомагає чотирилапа бойова подруга на ім’я Бурундук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: