22:58, 08 Серпня 2019

Території митного поста на Волині частково благоустроїли. ФОТО

Території, закріплені за українсько-білоруськими пунктами пропуску “Піща” та “Пулемець”, які входять до складу митного поста “Піща”, частково благоустроїли.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадують, що під час спільного обговорення проблем інфраструктури пунктів пропуску через державний кордон України йшлося про разючу відмінність між митними постами, розташованими у Волинській області, на українсько-польському та українсько-білоруському кордонах. Представники різних рівнів місцевої влади погодились, що розбудова і розвиток цих територій, порядок та належний санітарно-гігієнічний стан, привабливий естетичний вигляд пунктів пропуску — завдання, яке потребує об’єднання зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування.

На виконання цих домовленостей, Волинська митниця, Луцький прикордонний загін, Служба автомобільних доріг в області, Пулемецька та Піщанська сільські ради провели частковий благоустрій прилеглих територій та тимчасової зони розташування пунктів пропуску: нанесли дорожню розмітку, розчистили від чагарників узбіччя траси, пофарбували чи відремонтували конструкції, налагодили освітлення тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: