19:50, 11 Лютого 2021

Тепло прийде в Україну не раніше середини березня

До початку календарної весни залишилось трохи більше двох тижнів, але синоптики попередили, що початок місяця буде холодним. Тепло порадує українців не раніше, ніж у середині березня.

Загальний огляд погоди у березні

Через два з половиною тижня розпочнеться календарна весна, але синоптики попереджають, що зима ще затримається. На початку березня в Україні настане морозний період.

Перша декада березня буде нагадувати зиму. У цей час варто чекати:

– нічних морозів до -10°С;

– значних опадів;

– посилення вітру.

Кліматична весна почнеться лише після 15 березня, коли, як прогнозує Погода Мета, середньоденна температура перевищить +5°С. Передбачається, що кінець березня буде відносно теплим та дощовим.

Прогноз погоди по регіонах

На півночі країни зимова погода затримається трохи довше: навіть після 15 березня у Чернігівській, Сумській, та частині Київської області можливі нічні заморозки до -5°С та дощі з мокрим снігом. Остаточно потеплішає в регіоні лише в середині другої декади.

У центральних та східних областях на початку березня сніжитиме при температурі до -7°С, але вже після 10 числа почне теплішати. Денна температура підніметься до 5-8 градусів тепла.

На заході березень почнеться з рясних дощів. Температура на початку місяця коливатиметься від -2°С до +3°С. В середині місяця настане період сухої погоди з середньоденною температурою +8°С.

У південних областях вже на початку березня встановиться тепла погода: термометри покажуть від +9°С до +11°С. Опади можливі на початку другої та в кінці третьої декади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: