16:37, 28 Лютого 2024

Техніка Siemens в Україні: де знайти авторизованого продавця*

“Зроблено в Німеччині” — це гарантія якості та довговічності. Якщо на товарі з’явився цей напис, можна бути впевненим, що він відповідає найвищим стандартам якості. Один з найпомітніших німецьких брендів — компанія Siemens, яка вже понад 150 років пропонує споживачам якісну та інноваційну побутову техніку. Варто зазначити, що саме Siemens змінили побут жінок, випустивши в 20-х роках першу духову шафу, яка звільнила їх від необхідності стояти годинами на кухні. Пригадаймо також і пральні машини барабанного типу, що стали однією з революційних новацій.

Сьогодні офіційний сайт Siemens пропонує ще ширший асортимент техніки за цілком доступними цінами. Придбати техніку Siemens у офіційного дилера — це забезпечити собі доступ до всіх переваг фірмового сервісу. На офіційному сайті побутової техніки Siemens в Україні можна зареєструвати придбані прилади та скористатися всіма перевагами сервісного обслуговування My Siemens. Це включає швидкий доступ до інструкцій, простий пошук сервісних центрів для гарантійного ремонту, отримання повідомлень про нові акції та розпродажі у партнерських магазинах, а також можливість економії при пошуку нової техніки та аксесуарів у вашому місті.

Також на веб-порталі бренду ви отримаєте повний перелік авторизованих та не авторизованих дилерів у вашому регіоні. Якщо ви оберете останніх, будьте обережні і перевірте LSS-код на упаковці, щоб бути впевненими, що продукція є оригінальною. Після придбання ви зможете зареєструвати її через власний кабінет у веб-сервісі “Мій Сіменс”.

Побутова техніка Siemens: чому вона вищого класу

Компанія пропонує широкий асортимент високоякісної продукції за доступними цінами: холодильники різних типів (вбудовані, морозильні камери, окремостоячі), духові шафи, плити, варильні поверхні, посудомийки, кавоварки, пральні машини, бойлери, пилососи. Цей перелік можна продовжити ще довгенько. Обравши конкретний тип техніки, ви зможете насолодитися низкою переваг.

Наприклад, чому холодильники Siemens є улюбленцями покупців в Україні:

– сучасний та стильний дизайн;

– інтерактивні сенсорні панелі для зручного керування;

– застосування інноваційних технологій, таких як кілька зон охолодження, No Frost, економне споживання електроенергії;

– використання системи фільтрів для захисту від неприємних запахів та шкідливих бактерій.

Більше інформації про характеристики побутових приладів Siemens ви можете знайти на офіційному веб-сайті виробника в Україні — siemens-home.bsh-group.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: