20:20, 06 Грудня 2023

Театралізоване дійство «Казкова ніч Святого Миколая» подарували лучанам талановиті діти

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулося феєричне театральне дійство «Казкова ніч Святого Миколая» у виконанні талановитих дітей громади. Юні артисти оживили на сцені улюблених персонажів, подарувавши присутнім справжню казку.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Театральна постановка дала змогу артистам продемонструвати свої здібності та ентузіазм, а також показала важливість розвитку культури та мистецтва, особливо серед зростаючого покоління. Здібні діти презентували яскраві концертні номери, які поєдналися у чарівну історію, в якій добро перемагає зло.

Поринути у казковий світ та привітати дітей зі святом прийшла заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона подякувала молодим талантам за подароване неймовірне дійство та віру в чудеса.

“Вже другий рік поспіль свято Миколая має присмак, тривоги та смутку тому, що у нас в країні війна. Але ми не можемо забувати про діток, адже не дозволимо ворогу забрати щасливе дитинство. Наші мужні воїни, захищаючи Україну, борються за майбутнє наших дітей. Свято Миколая, який є покровителем нашого міста, завжди є трепетним, адже усі чекають на подарунки, найголовнішим з яких стане перемога України”, – сказала Ірина Чебелюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: