10:11, 10 Липня 2024

Театр-студія «10 ряд 10 місце» реалізовує проєкт молоді за підтримки ЮНІСЕФ

У кінці 2023 року старша група дитячого театру та молоді актори народного аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» створили команду «ARTIST» та подали заявку на участь у проєкті інноваційної програми UPSHIFT, яка у Волинській області реалізується ГО «Молодіжний центр Волині» за підтримки ЮНІСЕФ.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Основна ціль – допомогти молоді пізнати та реалізувати себе за допомогою театрального мистецтва. Її вдалось втілити у проєкт під назвою «THEATRE [inside out]», над яким команда театру продовжувала працювати протягом кількох місяців.

Актори провели різноманітні заходи: майстер-класи, коуч-сесії, тренінги, арт-терапії. Крім того, разом з волонтерами та активними учасниками проєкту організували тренінг з мотивації та самомотивації у МЦ «Місто ідей».

“Усі заходи нашого мистецького проєкту були направлені на відкриття й реалізацію себе, своїх почуттів та емоцій, поєднання фізичного, душевного та інтелектуального, роботу з ментальним і емоційним здоров’ям. І судячи з відгуків, у нас все вдалося. Наші учасники залишили схвальні відгуки. А завдяки фінансуванню проєкту театру вдалося придбати костюми казкових та історичних персонажів, реквізити, комплекти метафорично-асоціативних карт”, – розповідає керівниця Альона Малюга-Мельникова.

Під час заходів відвідувачі спробували різноманітні сміливі театральні експерименти та арт-терапевтичні підходи.

Детальніше про кожну подію можна дізнатись на сторінках театру у соціальних мережах (Інстаграм / Телеграм – kovel_theatre та Фейсбук – kovel.teatrstudio).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: