19:03, 11 Вересня 2021

Театр «ГаРмИдЕр» відкриває 18-й сезон видовищною прем’єрою

Виставу-фантазію «Трипільські видіння», яку в серпні з успіхом було презентовано на фестивалі Легенд у польському Любліні, можна буде побачити в Луцьку. Нею театр відкриває свій 18-й театральний сезон. Це вже друга прем’єра театру в цьому році, яка спершу відбулася за кордоном: у червні спільна українсько-грузинська вистава «46 дотиків» була показана в Ланчхуті й Тбілісі, а згодом була презентована луцькому глядачеві.

Українські прем’єри пластичної вистави-фантазії «Трипільські видіння» відбудуться 17 і 19 вересня.

Пластична вистава «Трипільські видіння» створена на основі особистих переживань, відчуттів та осмислень творчою групою трипільської культури, її легенд та знакової системи. Режисерка та сценаристка – Руслана Порицька, пластиграфка-постановниця – Юлія Варченко, звукорежисер – Ігор Михалевич. 

Трипілля… Загадка, яка бентежить, зачаровує і хвилює безліччю питань.

Що єднає людей крізь тисячоліття? Ритуали, взаємини, незвідані сили природи? Одна ніч у таборі дослідників-археологів відкриває щось більше, аніж загадки Трипільської культури.

«Доторкнись до давньої цивілізації! Послухай, що вистукує твоє серце! Заплющ очі, щоб побачити власні видіння!», – закликають творці вистави.

Покази відбудуться у «Гармидер ангар-stage» за адресою: вул. Залізнична, 9. Початок — о 19:00. Вхід — 200 гривень.

Бронювання місць за номером: +380997400276 (також – у “Viber”, “Telegram”). Виставу створили в рамках проекту: «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: