08:44, 30 Березня 2023

Театр «10 ряд 10 місце» запрошує ковельчан на прем’єру вистави

На ковельчан чекає нова театральна прем’єра – Народний аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» 6-7 квітня представить трагікомедію за п’єсою нашої сучасниці, чудової драматургині Ірини Феофанової.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Чи легко зірватись з місця, де прожив усе життя, де твій дім і могили рідних, і вирушити кудись з однією валізою?.. Чи можна впакувати туди все, що любиш, чим дорожиш?.. І як це — починати життя спочатку, коли тебе вирвали з коренем?.. Особливо, якщо ті, кого вважав своїми, виявляються чужими.  Сьогодні ці питання актуальні для сотні тисяч людей», – так коротко сюжет вистави описала режисер, керівник театру “10 ряд 10 місце” Альона Малюга-Мельникова.

За її словами, те, що планувалося спочатку під час репетицій довелося спростити, від чогось відмовитись чи замінити, деякі сцени, як завжди, дописувались чи перероблювались під своїх людей, а ще – додалася неймовірно глибока, прекрасна поезія сучасних авторів Богдана Томенчука, Лали Тарапакиної та Сергія Жадана. Загалом вийшла дуже щира, наповнена такими потрібними зараз сенсами та змістами, смішна й сумна водночас трагікомедія.

Прем’єрні покази відбудуться 6 та 7 квітня о 18 годині в Народному домі “Просвіта” (вулиця Міцкевича, 10).

Як і попередню виставу, “10 ряд 10 місце” грає за донейти на ЗСУ.

Благодійні квитки можна придбати у касі НД “Просвіта”, від 100 гривень. Телефон для довідок — 066-793-75-64.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: