08:44, 06 листопада 2023

«Там люди, яким потрібна наша допомога»: рятувальник з Волині працює над розмінуванням де окупованої Донеччини

«Попереду ще багато роботи, а головне – там наші громадяни, яким потрібна допомога», – стверджує Сергій Мазурик, старший сапер групи піротехнічних робіт і гуманітарного розмінування ГУ ДСНС Волині.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

Сергію 43 роки і все своє життя він служить українському народові: захищає, рятує, оберігає.  Після завершення школи нинішній піротехнік пішов на службу в Збройні Сили України, а з 2000 року працював пожежником в 1-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Луцька.

З початком повномаштабної війни в Україні, коли оголосили про набір до піротехнічної служби, Сергій, не вагаючись, пройшов спеціальне навчання, змінив фах та став сапером, аби внести свій внесок у перемогу України.

“Страх має бути, він допомагає чітко виконувати покладені завдання та носить охоронну функцію, тому у нашій справі він особливо потрібен,” — розповідає Сергій Мазурик.

“Попереду, ще багато роботи, а головне — там люди, яким потрібна наша допомога, тому, попри небезпеки і перепони, ми допоможемо кожному”, — додає рятувальник-сапер.

За цей невеликий термін роботи на цій посаді має вже три ротації на Донеччину, де разом з колегами працював над розмінуванням деокупованих територій, а найперше — критичних об’єктів інфраструктури, ліній електропередач, аби кожна домівка нашої держави мала світло, тепло та воду, а її мешканці безпечно почувалися у себе вдома.

Вдома Сергія чекає дружина та двоє синів, для яких він не тільки герой, а найкращий батько в світі. Хлопці пишаються татковими здобутками в рятувальній справі та з нетерпінням чекають на нього з ротації, аби зіграти футбол та за чаєм послухати його історії про його роботу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: