12:07, 15 Травня 2023

Сирський про оборону Бахмута: «Просування ЗСУ – перший успіх наступальних дій, але частковий»

Просування українських військ на Бахмутському напрямку – перший успіх наступальних дій в ході проведення операції з оборони Бахмута, але частковий.

Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на «Military Media Center».

За словами Сирського, останні кілька днів показали, що ЗСУ можуть рухатись вперед та нищити ворога навіть у надскладних умовах.

“Ми воюємо меншим ресурсом, ніж ворог. Разом з тим, нам вдається руйнувати його плани. Все завдяки нашим бійцям, які б’ються з агресором, долаючи найвищу межу людських можливостей, – зауважив командувач і додав – втім, це лише частковий успіх. І саме так його треба сприймати. Операція з оборони Бахмута триває”.

“Всі необхідні для оборони рішення прийняті. Всі можливі сценарії розвитку подій ми з командирами відпрацювали безпосередньо на місці бойових дій”, – наголосив Сирський.

За даними Генерального штабу ЗСУ, росіяни продовжують зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках — за минулу добу відбулось 46 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: