20:20, 19 Грудня 2022

Святий Миколай завітав до вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру

Для більшості лучан новорічні свята починаються 19 грудня, коли Святий Миколай – покровитель міста – за традицією приходить до дітей і робить їм подарунки. Це одне з найсвітліших і найрадісніших свят у році, адже цього дня всі найменші жителі громади сподіваються на диво та здійснення своїх мрій. Саме такий піднесений настрій панував сьогодні у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі – закладі, який став другою домівкою для 260 дітей із особливими освітніми потребами.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

День Святого Миколая вихованці центру відзначили разом із Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком, директором департаменту освіти Луцької міської ради Віталієм Бондарем, начальником управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліною Галан, іншими добрими друзями центру, які опікуються ним упродовж багатьох років. Міський голова привітав дітей, їхніх батьків та педагогів ЛНРЦ з сьогоднішнім особливим святом – Днем Святого Миколая та прийдешнім Різдвом і побажав усім, у першу чергу, перемоги, яка би дала змогу вже наступного року повернутися до звичного, повноцінного життя.

«Святий Миколай є покровителем нашого міста, тому сьогодні хочеться по-особливому попросити його оберігати Луцьк від усіх негараздів та проблем, – сказав Ігор Поліщук. – Щоб наше місто жило мирно, а люди почувалися в безпеці. Незважаючи на складну ситуацію в державі, нехай наступний рік принесе нам перемогу і нові здобутки. Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панували добро, злагода і взаєморозуміння, а ваші серця були наповнені любов’ю».

Вихованці центру порадували гостей гарним концертом, який підготували разом із вихователями та педагогами. Святкову атмосферу в закладі створила також виставка новорічних композицій, підготовлених учнями закладу разом із батьками та педагогами. На завершення урочистості відбувся обмін подарунками. Міський голова Ігор Поліщук особисто вручив кожному вихованцю навчально-реабілітаційного центру солодощі, а директор закладу Леся Волинець подарувала міському голові та іншим гостям свята новорічні сувеніри, виготовлені власноруч працівниками ЛНРЦ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: