21:18, 06 Грудня 2023

Святий Миколай завітав до вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру

У Луцькому навчально-реабілітаційному центрі (НРЦ) сьогодні відбулося потрійне свято. 6 грудня заклад відзначив день Святого Миколая, День Збройних сил України та 20-ту річницю свого створення. На урочисте святкування з нагоди цих подій до НРЦ завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор департаменту освіти Віталій Бондар.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Міський голова привітав дітей із днем Миколая Чудотворця і нагадав їм, що цей святий є покровителем нашого міста. Ігор Поліщук також звернуся до персоналу навчального-реабілітаційного центру з привітанням з нагоди ювілею закладу та Дня Збройних сил України. Очільник громади подякував захисникам України за можливість відносно спокійно жити і працювати в нашій громаді, надавати освітні послуги, та побажав якнайшвидшого закінчення війни. Колективу НРЦ міський голова висловив вдячність за роботу і побажав подальших успіхів.

Вихованці центру порадували гостей музичними номерами, які підготували разом із вихователями та педагогами. Святкову атмосферу в залі створила поява Святого Миколая та спільне виконання з ним колядки. На завершення урочистості Ігор Поліщук особисто вручив солодощі всім вихованцям навчально-реабілітаційного центру.

Луцький НРЦ створили у 2003 році як багатопрофільний навчальний заклад. Освітні послуги у ньому отримують 265 вихованців, серед яких діти з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату чи мовленнєвими вадами в поєднанні з інтелектуальними порушеннями.

Колектив закладу складається з 76 вчителів і 26 працівників обслуговуючого персоналу. За словами директора центру Лесі Волинець, основними досягненням установи за два десятиліття діяльності є підвищення фахового рівня педагогів та покращення матеріальної бази.

“У центрі обладнані всі корекційні кабінети: логопеда, тифлопедагога, дефектологів. Облаштували сенсорну кімнату, кабінет ерготерапії, кабінет фізіотерапевтичних процедур. Вчителі центру постійно підвищують свою кваліфікацію, тому що для роботи з нашими вихованцями потрібна належна підготовка і знання методик,” – розповіла Леся Волинець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: