12:09, 25 Травня 2018

Свято останнього дзвоника у луцькій школі. ФОТО

Урочистості останнього дзвоника назавжди залишаються вікопомною сторінкою у нашому житті. І спогадом, який назавжди світлою яскравою сторінкою увійде у літопис кількох поколінь кожної родини. Ось і сьогодні, 25 травня, останній дзвоник пролунав для 1144 випускників Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Цього року школа № 15 відпускає у вільний політ 26 здобувачів освіти. Серед них — один медаліст. Високоерудованих, озброєних знаннями, відзначених Почесними грамотами за досягнення у численних конкурсах та олімпіадах — відтепер різні дороги поведуть їх у життя, але до школи вела тільки одна дорога.

До слова, свого часу закінчив школу № 15 і радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Тут і до сьогодні працює його мама. Відтак, свято останнього дзвоника для Ігоря Поліщука у рідному навчальному закладі особливо хвилююче. Звертаючись до випускників, він наголосив, як важливо знайти своє місце тепер вже у дорослому житті, а тому побажав уже колишнім учням:

“Розвиватися, працювати на результат, аби в майбутньому бути успішними. Через кілька років саме ви будете визначати — як житиме наша держава завтра. Хочеться, щоб ви були успішними , щоб ви були справжніми патріотами своєї держави, щоб ви дбали про Україну”.

Аби сповнилися мрії, юні лучани випустили у небо різнокольорові кульки. І востаннє для них пролунав дзвоник, який назавжди залишиться теплим спогадом дитинства.

І прощаючись з вчителями, діти назавжди залишають у стінах рідного навчального закладу частинку свого серця. Може саме від того на урочистостях останнього дзвоника ніхто не може стримати сліз. А ті зерна доброти, які сіяли у дитячих серцях вчителі, проростуть паростками віри, надії та любові. І не так важливо, ким стануть сьогоднішні випускники у дорослому житті. Головне, щоб вони були гідними високого звання людини!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: