12:14, 09 Червня 2019

Священик з волинського села судиться через церковний будинок

У Волинській єпархії УПЦ МП заявили, що у селі Мирне Горохівського району, група людей намагалась насильно виселити протоієрея Василя Гірника з церковного будинку, де він проживає і офіційно зареєстрований згідно з чинним законодавством.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

“Протизаконні дії намагались вчинити за відсутності законних підстав, адже, відповідно до чинного законодавства, примусове виселення громадянина із житла може мати місце лише за рішенням суду у визначених законом випадках. 18 квітня 2019 року, протоієрей Василь звернувся до прокуратури Волинської області, де повідомив про вчинене кримінальне правопорушення, здійснене групою осіб, які вчиняють дії щодо примусового виселення священика та його сім’ї з займаного житла, порушуючи статтю 162 КК України (Порушення недоторканості житла). Проте ніяких дій щодо занесення у ЄРДР фактів вчинення правопорушення, після подачі заяви, з боку прокуратури не відбулось.

30 травня 2019 року, у Луцькому міськрайонному суді Волинської області прийняли рішення задовольнити скаргу отця Василя про бездіяльність прокурора Волинській області, внести відомості про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР, детально опитати заявника, свідків та розпочати досудове розслідування”, — йдеться у повідомленні прес-служби. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: