18:44, 04 Квітня 2019

Священик з Волині отримав орден від Президента

Священик з Волині отримав державну нагороду з рук Міністра культури України пана Євгена Нищука – Орден «За заслуги III ступеня».

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Іван Сидор.

Священик розповів, що для нього надзвичайно символічно, що Указ Президента України Петра Порошенка про цю нагороду підписаний 20 лютого 2019 р. – у 5-ту річницю вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Переконаний, що і дзвони Михайлівського монастиря і не проста участь кожного українця в революції Гідності і мученицька смерть наших Героїв – все це не було марним. Пройшло 5 років з того часу і багато чого змінилося, багато чого досягнуто, але ще багато чого потрібно зробити.

Для мене, як священика, впродовж всього мого життя здавалося фантастикою і містикою, що українські православні Церкви об’єднаються та ще й отримають Томос про автокефалію від Вселенського Патріарха. Це звершилося! Завдяки нашій єдності і однодумності.

Вірю, що здоровий глузд переможе і дзвонити у дзвони Золотоверхого ми будемо тільки з нагоди свята, а не з причини страху і насильства», — зазначив він у дописі.

Іван Сидор подякував Президенту за відзнаку. А нагороду присвятив усім студентам Київської православної богословської академії, які допомагали тоді 4 години поспіль роздирати небо Києва перемагаючим звуком дзвонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: