22:40, 30 Січня 2019

Священик УПЦ МП заявив, що не віддадуть храм для ПЦУ

Настоятель Свято-Троїцького храму УПЦ МП села Матейки Колківського благочиння Маневицького району священик Володимир Сергійчук провів приходські збори, на котрих прихожани обговорили поточні питання релігійного протистояння в Україні та в окрузі.

Про це написав священнослужитель написав у «Фейсбук».

Збори відбулися 27 січня 2019 року. Відповідно до практично одноголосного рішення громади, парафія залишається в тій же юрисдикції, в якій була зареєстрована – в УПЦ МП.

«Аргументів було достатньо, щоб прийняти таке рішення, а один з них, як кажуть у народі, “не знаєш броду, не лізь у воду”. І ярмо, яке намагаються нам повісити, віруючих людей не зведе з дороги до Бога. Всі ми, громада нашого села, і я, настоятель, засвідчуємо що ми українці, любимо свою країну, молимось за неї і переживаємо, молимось за нашу владу і військо, тобто що стосується нашої державності, ми віддаємо їй належне, що стосується Бога, ми віддаємо Богу. А згодом, коли ситуація набере побожного характеру і справедливості (бо наше село недалеко від Красноволі та Нічогівки, і ми знаємо, як там все відбувалося), і, звичайно співслужіння «СЦУ» з іншими помісними церквами, ми будемо робити висновки і приймати рішення», – заявив настоятель.

Священник також впевнений, що у селі Матейки Красновільської сільської ради також можуть провести чергові сільські збори під виглядом «приходських», щоб передати храм Київському Патріархату, пообіцявши натомість перевести до ПЦУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: