09:17, 12 Вересня 2019

Сума сплаченого волинськими працедавцями єдиного внеску перевищила 2,8 мільярда гривень

На Волині на соціальні потреби протягом січня-серпня 2019 року сплатили 2 мільярди 846 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, волинські страхувальники у звітному періоді перерахували на 20 відсотків більше коштів на соціальні потреби проти аналогічного періоду торік.

Сума сплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в області також на 44,5 мільйона гривень перевищує індикативні показники.

«Ріст надходжень єдиного внеску — стала тенденція з початку року.  Позитивна динаміка надходжень єдиного внеску, окрім підвищення соціальних стандартів, зумовлена відповідальною позицією більшості працедавців. Разом з тим, варто відзначити якісне адміністрування з боку фахівців податкової служби платежів, що зараховується до бюджетів усіх рівнів, зокрема і єдиного внеску», — наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що  фахівці ДПС у складі спеціальних робочих груп систематично спілкуються з тими роботодавцями, які ігнорують законодавці вимоги щодо нарахування і cплати передбачених законом податкових платежів. Як правило, працедавці дослухаються до позиції органів ДФС щодо обов’язковості легальної та повної оплати праці.

«Завдяки активній взаємодії з органами місцевої влади фахівці ДПС мають можливість активно протидіяти спробам мінімізувати сплату податків за рахунок неповної оплати праці окремими працедавцями. Як результат, бюджет отримує належні податки», — підсумував Сергій Кондратюк.

У Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують: лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: