12:31, 31 Січня 2020

Судитимуть волинянина за використання підроблених документів

Волинянина судитимуть за надання неправомірної вигоди та використання підроблених документів.

Про це інформує прокуратура Волині.

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області кримінальному провадженні про надання 26-річним мешканцем Шацького району неправомірної вигоди працівникам Державної прикордонної служби та використання ним завідомо підробленихдокументів.

Молодик, який займався переміщенням цигарок поза  митним та прикордонним контролем із Республіки Білорусь, вирішив убезпечити себе від проблем із прикордонниками, залучивши їх у схему.

Посередником для передачі неправомірної вигоди визвався бути його знайомий майстер лісу, в якого нібито були гарні стосунки з працівниками прикордонної служби. Він же встановив таксу за безперешкодне переміщення товарів через кордон   750 грн за ящик.

І от 04 червня 2019 року за переміщення п’яти ящиків волинянин охоче віддав 3750 грн. для передачі прикордонникам.

Окрім того, придбавши у вересні 2018 року автомобіль «MAZDA 6» на іноземній реєстрації, він, аби не платити гроші за його розмитнення, купив  підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак і використовував їх.

Чоловіка, викритого за оперативного супроводу працівників Управління СБУ в області,обвинувачують у наданні неправомірної вигоди та використанні завідомо підроблених документів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 369 та ч. 4 ст. 358 КК України).  

Далі – слово за судом.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання до 4 років позбавлення волі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: