19:51, 07 Червня 2024

Судитимуть волинянина, який продавав контрафактні моторні мастила

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області завершили досудове розслідування щодо волинянина, який продавав контрафактні моторні мастила під виглядом одного з відомих брендів. 

Про це йдеться на сайті БЕБ України.

Раніше до детективів БЕБ звернулись власники бренду, які виявили на ринку підроблену продукцію.

Слідством встановили, що житель Ковельщини придбав з метою подальшого продажу незаконно виготовлені моторні оливи у різному вигляді та пакуванні. Надалі підозрюваний реалізовував  товар через інтернет. Таким чином компанії, яка є правовласницею торгової марки, завдали значних матеріальних збитків.

Під час обшуку у складських приміщеннях співробітники Бюро виявили та вилучили понад 1,5 тис. літрів фальсифікованої продукції.

Волинянину оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знаків для товарів і послуг, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі). Обвинувальний акт направили до суду.

Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління детективів із стратегічного захисту економіки. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: