13:01, 02 Лютого 2021

Судитимуть підприємця, який робив міні-футбольне поле у Княгининку

Волинська обласна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором приватного підприємства службового підроблення, заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, а також в легалізації майна, одержаного злочинним шляхом ( ч.1 ст. 366, ч. ч. 3, 5 ст. 191, ч.1 ст. 209 КК України).

Про це інформують у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що у березні 2018 року Княгининівська сільська рада Луцького району уклала з підприємством договір про виконання робіт із будівництва міні-футбольного поля та площадок для занять спортом у Княгининку.

Згодом посадовець тричі складав та підписував акти приймання виконаних будівельних робіт із завідомо неправдивими відомостями щодо обсягів та вартості використаних будівельних матеріалів та виробів.

На підставі підроблених документів на рахунки підприємства перерахували 723 тисячі гривень, відтак бюджету Луцької міської ради завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.

У подальшому директор підприємства, знаючи, що ці кошти одержані злочинним шляхом, легалізував майже 423 тисячі гривень, перерахувавши їх на визначені банківські рахунки.

Тепер за усі ці злочини посадовець відповідатиме перед судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: