12:30, 13 Лютого 2019

Судитимуть білоруса, якого затримали на Волині з контрабандою

Співробітниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Республіки Білорусь, якого підозрюють у незаконних діях, пов’язаних з транспортуванням тютюнових виробів, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що на початку лютого поточного року, в ході проведення операцій «Акциз-2019» та «Рубіж-2019» на митному посту «Доманово» попередили спробу незаконного переміщення на територію України 80 000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. При цьому, незадекларований вантаж був прихований серед товарно-матеріальних цінностей, які офіційно ввозилися на замовлення українського покупця.

За цим фактом слідчі податкової міліції розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів). У ході досудового розслідування рішенням суду вилучені тютюнові вироби арештували.

Найближчим часом, за результатами судового розгляду матеріалів кримінального провадження вирішать питання про притягнення до відповідальності обвинуваченого та визначено подальшу долю контрафактного тютюну, – прогнозують в ГУ ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: