13:33, 26 Серпня 2022

Сучасний УЗД апарат для Володимир-Волинського ТМО отримали завдяки міжнародному проекту

У межах проекту «Разом задля здоров’я та благополуччя жителів Володимира та Цвікау» (програма «Nakopa») Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання отримало сучасний УЗД апарат з еластографією.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Цей проект був націлений на покращення якості ранньої діагностики онкологічних та інших захворювань у Володимирі та прилеглих громадах. Згідно з останніми дослідженнями, використання традиційного ультразвукового дослідження разом з еластографією підвищує чутливість УЗД до діагностики раку до 95 %. При цьому можливість визначити характер новоутворення підвищується до 94,9 %, що значно зменшує кількість необґрунтованих пункцій.

Окрім цього, проект передбачає фахове стажування і підвищення кваліфікації лікарів КП «Володимир-Волинське ТМО», а також інформування жителів громади про важливість профілактичних оглядів для ранньої діагностики онкозахворювань.

Участь громади у програмі  Nakopa стала можливою завдяки співпраці із німецьким містом Цвікау. Маючи міжнародного партнера, Володимир отримав право брати участь у іноземних грантових програмах. Відтак відділ міжнародної діяльності та туризму подав спільно з німецькими партнерами заявку на програму  Nakopа.

Фінансування проекту відбувалося за принципом 90/10, де основну частину витрат покрив грант, а 10 % дофінансувало місто. Загальна сума проекту – 101 715 євро, з них 10 364 євро – співфінансування з місцевого бюджету, а 91 351 євро – грант.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: