20:37, 05 листопада 2018

Сучасний дитячий садочок відкрив двері для маленьких ратнівчан. ФОТО

Відкриття нового дошкільного навчального закладу стало справжнім святом для місцевої громади. Двоповерхове приміщення дитсадка будували три роки, а 2 листопада 2018 року перерізали стрічку до закладу. І відсьогодні, 165 маленьких ратнівчан переступили поріг свого другого дому.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“Ми отримали чудовий подарунок – новий, сучасний дитячий садок. Але він не лише для наших малюків – а й для наступних поколінь. Ми розуміємо та цінуємо те, що заради здійснення мрії були докладені чималі зусилля влади, використані неабиякі кошти і в результаті наш «Капітошка» сьогодні народився”, – привітала присутніх директорка ДНЗ Олена Марчук.

За її словами, відкриття дитячого садка повністю знімає проблему черг на місця для дітей в Ратному. Окрім того, Олена Марчук вручила подяку від батьківського комітету голові облдержадміністрації Олександру Савченку за підтримку будівництва садочку та фотоколаж від діток.

“Садочок будувався і на моїх очах. Таких потужних дошкільних закладів ми ще не відкривали. Бог дав нам сили, мудрість та наснагу зробити подарунок для ратнівських діточок. Дуже красиве місце, лісопаркова зона, сучасно обладнаний. Я щиро радий і пишаюся тим, що держава, в особі Президента України Петра Порошенка, піклується про своїх найменших громадян, надаючи допомогу у реалізації подібних проектів. Я вдячний органам місцевого самоврядування, які працюють над вирішенням проблем своїх громад, розширюючи їхню соціальну інфраструктуру. Бажаю нашим малюкам хорошого настрою, гарних друзів, веселощів та цікавих відкриттів в новому дитячому садку. Хочу, щоб він став вашою другою домівкою, куди ви завжди поспішатимете з радістю і цікавістю”, – привітав присутніх Олександр Ілліч.

Також голова облдержадміністрації зауважив, що будівництво дитсадка у Ратному є прикладом співпраці влади, органів місцевого самоврядування та політиків, які відчувають відповідальність за розвиток держави.

Дошкільний навчальний заклад має автономну котельню на твердому паливі. На території новобудови облаштували сучасні ігрові майданчики, освітлення та альтанки.

Ровесниками «Капітошки» стали й молоді фруктові дерева, які висадили на території дитячого садка почесні гості урочистостей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: