20:52, 02 листопада 2023

Студенти Волинського медінституту перемогли у міжнародних змаганнях

Команда Волинського медичного інституту була єдиним представником від України, її визнали найкращою серед 29 команд з 18 освітніх закладів.

Про це йдеться на сторінці облради Волині у “Фейсбук”.

Міжнародні студентські змагання з надання першої медичної допомоги відбулися у місті Каунас. Взяти участь у престижному професійному конкурсі студентів Волинського медичного вишу запросила Литовська асоціація парамедиків.

Учасниці команди Вікторія Винарська, Діана Демчук та Ольга Кислюк здобувають спеціальність парамедик і одночасно працюють у Волинському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Розповідають: конкурс включав у себе п’ять практичних завдань у максимально наближених до реалій умовах, а також одне підсумкове тестове завдання. Волинянки продемонстрували найкращі результати і здобули переконливу перемогу.

Викладачі-наставники учасниць Анатолій Каленюк і Ольга Васюхник стверджують, що ні на мить не сумнівалися у своїй команді.

«Їхня перемога показала, що якість нашої освіти не гірша, ніж за кордоном. Ми гідно представили і Волинський медінститут, і нашу екстренку. Я пишаюся дівчатами і дякую за цю перемогу», – поділився враженнями медичний директор ВОЦЕМДМК і викладач інституту Анатолій Каленюк.

Самі ж переможниці переконані, що змагання – це найкраще навчання.

«Наша перемога – результат праці і викладачів, і нас, студентів. Ми отримали хороший досвід, а ще багато підтримки: литовці просто підходили і запитували, чим нам допомогти. Під час нагородження ми стояли з прапором, а зал скандував «Слава Україні!». Це дуже нас розчулило», – розповіла Вікторія Винарська.

Волинська обласна рада щиро вітає студенток, їхніх наставників та увесь викладацький колектив вишу з визнанням і зичить нових звершень та здобутків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: