13:34, 22 Вересня 2021

Студенти ВНУ ознайомилися із роботою Волиньради

Студенти Лесиного вишу, які навчаються на факультеті історії, політології та національної безпеки сьогодні мали можливість ознайомитись із роботою головного представницького органу краю. З молоддю спілкувалися голова обласної ради Григорій Недопад та керуючий справами апарату Дмитро Дубняк.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Зустріч ініціювала депутатка обласної ради Юлія Вусенко з нагоди світового тижня демократії. Студенти мали змогу відчути себе в ролі обранців волинської громади, зайнявши їхні робочі місця у сесійній залі.

“Мені б дуже хотілося, щоб внаслідок цієї зустрічі – ви, як майбутнє нашої країни, як політологи, здобули нові знання, визначились із напрямками та пріоритетами своєї професійної діяльності”, – зауважила Юлія Вусенко.

Голова обласної ради додав, що радий зустрічі зі студентами у такому форматі, адже вони –майбуття волинського політикуму. “Саме ви будете оцінювати та аналізувати політичні процеси, які відбуваються в українському суспільстві. Саме ви у перспективі можете стати депутатами різних рівнів, працювати у виконавчих апаратах рад чи штабах політичних партій”,  – наголосив Григорій Недопад.

На власному життєвому прикладі очільник депутатського корпусу області наголосив студентам на важливості саморозвитку та самовдосконалення. Розповів, як здобув свою першу вищу освіту, а також нещодавню докторську ступінь. Він також зупинився на основних аспектах своєї політичної діяльності та роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування різних рівнів.

Про особливості роботи виконавчого апарату та депутатського корпусу обласної ради студентам розповів Дмитро Дубняк. Він також ознайомив молодь з політичним моделюванням ради та тонкощами роботи системи для голосування “Віче”.

Голова обласної ради Григорій Недопад закликав молодих людей не бути байдужими до суспільних процесів, долучатися до державотворення, а також брати активну участь у громадському житті області.

“Уся громадська робота певною мірою пов’язана із політикою. Кожне громадське об’єднання, яких в області близько двохсот, має мати в своїй структурі молодіжну ланку, тобто амбітних і активних людей. Більше того, чимало громадських організацій, які працювати на теренах України, пізніше переросли у політичні партії”, – зауважив він.

Депутатка Юлія Вусенко значну частину розмови присвятила гендерній рівності у політикумі та органах влади. Вона також акцентувала увагу студентства на важливості реформи децентралізації та процесів, які пов’язані із нею.

Наприкінці зустрічі Юлія Вусенко запросила волинських студентів стати учасниками першої в Україні “Моделі  молодіжної парламентської асамблеї НАТО”, яку проведе Мережа захисту національних інтересів АНТС за підтримки Центру документації та інформації НАТО, що відбудеться 3 грудня у Києві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: