13:05, 30 Червня 2021

Студенти Ківерцівського медичного коледжу відсвяткували випускний

Студенти спеціальностей лікувальна та сестринська справа КП «Ківерцівський медичний коледж» відсвяткували випускний. Привітати медиків із врученням дипломів прибули голова обласної ради Григорій Недопад, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук та голова Ківерцівської громади Олександр Ковальчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Урочистості відбулися 29 червня в будинок культури ім. М. П. Ковальова що у місті Ківерці.

За словами директорки навчального закладу Тетяни Комшук, цього дня документи про медичну освіту отримали 113 випускників.

«Сьогодні 40-й випуск, а ви є 4240 випускниками, – зазначила очільниця медичного коледжу. – Якщо ви будете добросовісно ставитися до своєї роботи, коли ви будете уважними, добрими, то ви збережете найдорожче – життя та здоров’я своїх пацієнтів».

Та додала: за результатами проходження студентами тестів, Ківерцівський медичний коледж займає високі місця серед закладів, які готують медиків схожих спеціальностей.

«Медсестри на 7-му місці в Україні серед 113 медичних закладів, а лікувальна справа на 9 місці із 113 навчальних закладів в Україні. Я пишаюся вами. Так тримати», – привітала випускників Тетяна Комшук.

Григорій Недопад відзначив високий рівень підготовки медиків у коледжі та висловив сподівання, що студенти будуть працювати на Волині та в Україні.

«Вперше я відвідав Ківерцівський медичний коледж 6 років тому і був вражений. Нам є з чим порівняти, адже є багато різних комунальних закладів обласної ради. Ті результати які ви показали на загальноукраїнському рівні говорить про себе. І якби більше ресурсу і більше можливостей для вашого керівника, то, переконаний, результати були б іще кращими», – зазначив голова обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: