22:09, 14 Березня 2019

Студенти Волині стажувалися за кордоном

На Волині студенти Камінь-Каширського вищого професійного училища проходили стажування за межами України.

Про це повідомляється на сайті училища.

Згідно міжнародної співпраці Валгаамського центру професійної освіти і Камінь-Каширського ВПУ учні та педагоги з 3 по 10 березня 2019 року проходили стажування в Естонії. Впродовж 7 днів вони опановували сучасні прийоми та методики зварювальних технологій: від найпростіших вправ до складних операцій.

Кращі учні нашого ВПУ (Сергій Романюк, Сергій Решетовський, Дмитро Нікітчук, Андрій Кубара, Андрій Ковч, Рувим Деркач) удосконалили свої практичні вміння та отримали сертифікати європейського зразка про оволодіння сучасними зварювальними технологіями.

Впродовж перебування в Центрі професійної освіти Валгамаа наші вихованці ознайомилися з особливостями навчального процесу та організації дозвілля естонських колег.

Трудові будні наших учнів супроводжувалися активним відпочинком: спортивними змаганнями, цікавими зустрічами, захоплюючими екскурсіями, пізнавальними заходами. За підсумками поїздки вихованці здобули висококваліфіковані навички, освоїли поняття європейський цінностей, удосконалили володіння англійською мовою та наблизили наш заклад до європейського рівня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: