18:02, 15 Лютого 2019

Студенти ЛНТУ презентували виставку «Зимовий Луцьк». ФОТО

15 лютого кафедра дизайну та архітектури Луцького національного технічного університету презентувала виставку олійного живопису «Зимовий Луцьк», приурочену до свята Стрітення.

Про це повідомляє інформаційний відділ Луцького НТУ.

Керівник виставки Анна Дідух розповіла, що готували роботи студенти-дизайнери першого курсу.

«Завданням було намалювати зимовий Луцьк. Було запропоновано обрати одну з трьох локацій: парк 900-річчя, парк імені Лесі Українки та Старе місто. Виконували роботи олійними фарбами студенти вдруге. Наразі виставка складається з 14-ти картин, хоча їх є більше. Тут – найкращі. Студенти виконували роботи різними техніками, але більш спрямовували свою увагу на реалізм, промальовуючи дрібні деталі. Наприклад сніг, який мав бути не просто білим, а відтінюючим», — пояснює Анна Сергіївна.

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук не оминув увагою відкриття виставки та особисто оцінив роботи.

«Я звісно не митець, але як шанувальник прекрасного хочу сказати, що роботи першокурсників вражаючі, зважаючи на їхній невеликий досвід. У них однозначно насичене сприйняття навколишньої реальності. Роботи з локаціями у парку мені найбільше до вподоби», — зазначив Петро Петрович.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба також відвідав дійство, зауваживши, що дизайнери-першокурсники напрочуд талановиті.

Декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський додав, що цього навчального року його вихованці презентують вже п’яту виставку, з них три курувала Анна Дідух:

«Анна Сергіївна дуже відповідальний викладач. Пообіцяла і, відповідно, систематично організовує виставки. Це не просте завдання, адже це робота з молоддю. Так, студенти побували на різних локаціях, обрали ту, що до душі, сфотографували і вдома відображували на полотні. Попередньо було поставлене завдання, аби білий та чорний кольори поєднувалися з напівтонами».

Доцент кафедри дизайну Наталія Скляренко, яка наразі виконує обов’язки завідувача кафедри, також прийшла підтримати керівника виставки.

«Анна Сергіївна дійсно дуже відповідальний викладач, який вимагає від студентів максимальної віддачі у своїх роботах, використовуючи індивідуальний підхід до кожного з них. Адже у нас навчаються особливі, творчі особистості. Можливості та здібності кожного з них можна побачити у цих роботах, починаючи від локацій, завершуючи технікою виконання, можливістю передати перспективу повітряну і деталізацію. Вважаю виставка засвідчує високий рівень підготовки студентів у живописі, доводячи, що вони розвиваються не лише в практичній, технічній сфері, але й працюють над духовним розвитком», — каже Наталія Владиславівна.

Експонуватиметься виставка до 28 лютого на другому поверсі корпусу «А» Луцького НТУ (вул.Львівська, 75).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: