11:10, 28 Грудня 2018

Студенти Лесиного вишу подарували казку дітям із вадами зору

Волонтери біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки вкотре, озброївшись чарівними посмішками і теплими обіймами, завітали у Крупівський реабілітаційний центр для дітей із вадами зору, щоб подарувати свій гарний настрій вихованцям закладу і привітати усіх зі святом святого Миколая. Кожен із викладачів та студентів біологічного факультету мав змогу долучитися до збору подарунків, іграшок та коштів для доброї справи.

Про це повідомили у виші.

Розважали малюків Зайчик, Котик, Червона Шапочка, Леопардик, Зебрик, Міккі-Маус та Мишка з Лисичкою, які розіграли справжню виставу і допомогли малечі перенестись у казку. Це була розповідь про перешкоди у нашому житті, які потрібно здолати головним героям. Для цього їм потрібні помічники, але отримати їх можна, подолавши випробування, давши правильно відгадати загадку або вибрати вірний шлях за вказівниками на камені. А закінчується чарівна казка, як завжди, перемогою добра.

Діти відгадували загадки та допомогли казковим героям викрити підступний намір Баби-Яги поцупити подарунки. За це кожен отримав солодкий подарунок та іграшку від святого Миколая.

Для учнів 8, 9, 10 та 11 класів провели інтелектуальну командну вікторину з біології, географії, музики та хімії, під час якої школярі не лише покращили свої знання, але й згуртувалися та здружилися. Після вікторини кожну команду нагородили смачними і корисними подарунками, розважальними настільними іграми. Діти були дуже раді приїзду волонтерів, усіляко допомагали, обнімали та запрошували ще в гості.

“Дуже важливо не забувати про такі місця, адже цим дітям не потрібна жалість, їм потрібна наша підтримка та любов!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: