23:00, 03 Березня 2020

Студентам розповіли про З’їзд європейських монархів у Луцьку

Сьогодні, 3 березня, на факультеті історії політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулась лекція на тему: “З’їзд чи конгрес: що насправді відбулося у Луцьку в січні 1429 року”. Її лектором став Петро Троневич, заступник начальника відділу охорони культурної спадщини департаменту культури Луцької міської ради.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Лекція відбулась в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів та просвітницького проєкту, що передбачає різноманітні екскурсії, виставки, квести, завдяки яким лучани та гості міста мають унікальну можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, а також суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню тощо.

Петро Троневич розповів студентам про міфи та легенди, пов’язані із з’їздом європейських монархів у Луцьку 1429 року, а слухачі мали змогу поставити запитання лектору, як автору низки книг з історії Луцька (“Луцький замок”, “Волинь у сутінках історії”, “Оповідання з історії Луцька”).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: