13:05, 11 листопада 2018

Студентам Лесиного вишу розповіли про історію життя лучанки – принцеси Сіаму

9 листопада до Лесиного університету завітав Почесний консул Королівства Таїланд в Україні Михайло Радуцький, який прочитав лекцію – «Королівство Таїланд і Україна».

Про це повідомили у виші.

Разом із Почесним консулом на зустріч зі студентами прибув директор Міжнародного фестивалю «Anne De Kiev Fest» Федір Баландін, який є засновником видавництва «Пінзель». Федір Баландін і Михайло Радуцький ініціювали видання україномовної версії книги Наріси Чакрабонгсе «Катя і принц Сіаму». Авторка книги – внучка нашої землячки Катерини Десницької, яка стала дружиною спадкоємця королівського трону Сіаму (Таїланду). У книзі йдеться про неймовірну історію життя та кохання лучанки до сина Сіамського короля Рами V – принца Чакрабонґсе.

Продовжити знайомство з непересічною особистістю, цікавою та неоднозначною постаттю видатної землячки, можна на виставці «Катерина Таїландська», відкриття якої відбулося 9 листопада у Волинському краєзнавчому музеї (вул. Шопена, 20). На експозиції відвідувачі дізнаються про середовище і побут, які оточували нашу героїню, її українську та південно-східну родину, сучасників та нащадків, про Луцьк, Київ, Бангкок, Париж початку XX століття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: