17:24, 13 Січня 2022

Сторічний ювілей відзначив житель Любомля

12 січня свій сторічний ювілей відзначив Петро Гнатович Баранський, учасник Народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Осіннє золото», житель міста Любомль. У цей святковий день з поважним ювілеєм привітати Петра Гнатовича завітали голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Миколаївна Черен, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Петрович Шворак, рідні, близькі друзі та колеги.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Роки радісні й тяжкі, святкові й буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, бачив у своєму житті Петро Гнатович, але незважаючи на поважний вік, іменинник при доброму настрої, здоров’ї, відмінній пам’яті та гуморі, а тому під час зустрічі охоче ділився яскравими спогадами про життя, багатий досвід, жартував, співав пісні з своїми друзями – колегами  учасниками Народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Осіннє золото».

З нагоди ювілею гості вручили Грамоти, Подяки, квіти та подарунки. А також висловили слова вдячності за його  добросовісну, невтомну працю та яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Побажали йому міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості, турботи від рідних та благополуччя на довгі щасливі роки життя.

Довгожителі – це жива історія краю, це життєва мудрість, багатий досвід, а головне – незламність перед життєвими випробуваннями, що є зразком для наслідування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: