15:26, 31 Серпня 2018

Стартує прийом анкет на Бюджет участі міста Луцька

З 01 по 30 вересня 2018 року триватиме прийом бланків-заяв на участь проектів у Бюджеті участі міста Луцька 2018 року.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Бюджет участі — це процес взаємодії Луцької міської ради та її виконавчого органу з громадськістю міста Луцька, направлений на залучення жителів міста до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішення щодо розподілу визначеної Луцькою міською радою частини міського бюджету через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем міста та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за проекти.

У 2018 році приймають проекти лучан, які будуть спрямовані на вирішення певної проблематики в таких сферах:

– безпека та громадський порядок,

– велоінфраструктура,

– дорожнє господарство,

– енергозбереження,

– комунальне господарство,

– туризм,

– навколишнє середовище,

– освіта, культура, охорона здоров’я,

– соціальний захист,

– спорт,

– телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології,

– транспорт.

Мінімальна вартість одного проекту становить 250 тисяч гривень. Проект можуть подати лише мешканці міста Луцька, які мають офіційне місце реєстрації (прописка) -місто Луцьк, та досягли 16 років на момент подачі анкети. Разом із анкетою проекту подається список осіб (не менше 15), які підтримали його до подання. Крім того, бланк проекту можна заповнити он-лайн на платформі Бюджету участі міста Луцька за посиланням.

Бланки анкет та всі умови конкурсу можна знайти на сайті міської ради за посиланням або в офіційному пункті супроводу Бюджету участі за адресою: вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк, 43025 (Центр надання адміністративних послуг). Додаткова інформація та відповіді на питання за телефоном: 0332 777 932.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: