18:16, 05 Серпня 2020

Стартував ремонт об’їзної дороги Володимир-Волинського

Мапа цьогорічних ремонтів волинських доріг державного значення поповнилась ще одним об’єктом, де стартували роботи. Це ділянка автошляху Р-15 Ковель–Володимир-Волинський–Червоноград–Жовква, або так звана «шистівська об’їзна», що веде в об’їзд міста Володимира-Волинського.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Загалом у 2020 році в рамках Президентської програми «Велике будівництво» поточний ремонт автодороги державного значення Р-15 здійснюється на чотирьох ділянках.

На «шистівській об’їзній» поточний середній ремонт розпочався з фрезерування зношеного дорожнього покриття, в замін якого влаштують новий тришаровий дорожній одяг, завтовшки 30 см.

Проєктно-кошторисною документацією на цей об’єкт також передбачено проведення робіт з розширення проїзної частини з існуючих 7-ми до 8,5 метрів та виконання комплексу заходів з організації безпеки дорожнього руху.

Загальна кошторисна вартість ремонту автошляху Ковель–Володимир-Волинський–Червоноград–Жовква на Володимир-Волинській об’їзній становить майже 68 мільйонів гривень.

Планується, що відновлений об’їзд м. Володимира-Волинського, протяжністю 3,8 км, введуть в експлуатацію до жовтня поточного року.

До слова, дороги  загального користування державного значення перебувають на балансі Служби автомобільних доріг області, яка й курує, як замовник, ремонт зазначених автошляхів.

Слід зауважити, що для Волинської області у 2020-му році в рамках програми «Велике будівництво» на ремонт зазначених доріг спрямували близько 1 млрд 707 млн грн.

Зокрема мова йде про три шляхи фінансування: кошти Державного дорожнього фонду – 308, 7 млн грн; кошти, залучені під державні гарантії, або кредитні від «Укрсиббанк» – 321,3 млн грн; та кошти розподілені з фонду боротьби з COVID-19 – 1 млрд 77 млн 956 тис. грн.

Усе фінансування спрямують на ремонт доріг міжнародного, національного, регіонального та територіального значення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: