16:00, 23 Грудня 2020

Стандартні площі квартир: думка експерта

Які мають бути площі квартир, що таке стандартні площі, якими не мають бути коридори та що таке нормальна кімната розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч. 

“Бабуся з дідусем тулилися на шести метрах хрущовки і всім було добре”: колишні  часи минули, побутових приладів винайшли більше, загальний рівень добробут зростає і це – прекрасно.

Експерт вважає, що нормальна кухня – це від 9 до 15 кв. м., якщо не говоримо про комбіноване студіо з їдальнею і робочою зоною.

Нормальна кімната – це від 12 (спальня) і до 20 (вітальня) квадратних метрів.

Балкони, тераси, лоджії – чим більше, тим краще: це Ваш особистий повітряний простір.

Коридори – «бич» сучасних новобудов, повинні бути не більше 5-10 метрів, інакше це розкрадання площі зі сторони забудовника.

Ось ліквідний метраж квартир станом на сьогодні:

Однокімнатні: 38-48 м2. Більше – це або «євродвушки» (коли внутрішній простір дозволяє перепланування з опцією окремої спальні і зони гостинки) або стадіон із чітким несприйняттям понять ергономіки і раціоналізму.

Двокімнатні: 52-68 м2. Більше – починаються «аеродромні» коридори або «євротрьошки» (кухня-вітальня + дві невеликі спальні).

Трикімнатні: 75-90 м2. Більше – абсолютний нішевий “неформат” з  робочим кабінетом, окремою  дитячою ігровою і т.д. Ліквідність таких об’єктів суворо обмежена чіткою цільовою аудиторією і її високим рівнем платоспроможності.

По таких “горобцях” з гармати звичайної реклами влучити важко – краще найняти професійного снайпера.”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: