21:47, 06 Серпня 2019

Стало відомо ім’я держслужбовця, якого затримали на хабарі

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Західного регіону викрили у хабарництві керівників одного з секторів Державної екологічної інспекції у Волинській області Михайла Гнатюка. Оперативники заявили, що сьогодні, 6 серпня, фігурант одержав від двох підприємців 50 тисяч гривень та 3 тисяч доларів США «винагороди», під час чого його затримали у Луцьку в одному із закладів харчування.

Ім’я затриманого інтернет-виданню “Волинь Online” стало відомо із власних джерел.

Донедавна затриманий працював Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області — головним спеціалістом відділу державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря.

Посадовець задекларував квартиру у спільній власності із батьками та братом площею 66,9 м. кв. у Луцьку, у якій зараз тривають обшуки та дві земельні ділянки — 12 соток у селі Боголюби  та 12 соток у селі Шепель Луцького району. Дружина Наталія Гнатюк володіє автомобілем, однак не вказала якої марки.

У 2018 році Гнатюк отримав 120,39 тисячі гривень зарплати. Дружина своїх доходів від зайняття підприємницькою діяльністю не вказала.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: