22:00, 04 Червня 2023

США вірять в успіх контрнаступу України

У США вважають, що довгоочікуваний український контрнаступ буде успішним і призведе до повернення стратегічно важливої території.

Як передає «Укрінформ», про це в інтерв’ю телеканалу CNN заявив радник Президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван.

«Скільки саме і в яких місцях – це буде залежати від розвитку подій на місці, коли українці почнуть цей контрнаступ. Але ми віримо, що в цьому контрнаступі українці досягнуть успіху», – сказав він.

Він додав, що США вважають, що довгоочікуваний український контрнаступ призведе до повернення «стратегічно важливої території».

За його словами, розвиток подій на полі бою матиме «великий вплив» на будь-які майбутні переговори.

«Але я скажу ось що: Президент Зеленський сам сказав, що ця війна врешті-решт завершиться дипломатичним шляхом», — сказав Салліван.

Раніше екс-директор ЦРУ генерал Девід Петреус заявив, що контрнаступ українського війська буде вражаючим і досягне кульмінації уже в перші три-чотири доби.

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність розпочати контрнаступ, наголосивши водночас, що цей процес потребуватиме певного часу та матиме високу ціну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: